O firmie HTA Consulting

HTA Consulting jest polską firmą o wieloletnim doświadczeniu, specjalizującą się w ocenie technologii medycznych dla leków, wyrobów medycznych oraz metod diagnostycznych w Polsce i na świecie. Analizujemy, doradzamy, szkolimy w zakresie rozwiązań legislacyjno-systemowych, pricingu, projektowania i realizacji badań dla organizacji ochrony zdrowia i instytucji prywatnych.

WIĘCEJ O FIRMIE
Jaka jest
NASZA MISJA

Naszą misją jest poszukiwanie prawdy przy wykorzystaniu naukowych metod badawczych. Swoją ekspertyzą wspieramy podejmowanie racjonalnych i opartych na dowodach naukowych decyzji w ochronie zdrowia. Nie prowadzimy, nie prowadziliśmy i nie zamierzamy prowadzić żadnej działalności związanej z lobbowaniem na rzecz ani przeciwko jakiejkolwiek z firm produkujących leki, sprzęt czy materiały medyczne.

Jaka jest
HISTORIA FIRMY

Spółka HTA Consulting, założona w 2001 roku w Krakowie, jest pionierem studiów oceniających technologie medyczne zarówno w skali kraju, jak i Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie podstawową działalnością HTA Consulting jest dokonywanie oceny bezpieczeństwa, skuteczności i kosztów opcjonalnych sposobów postępowania medycznego, zgodnie z najlepszymi kryteriami wiarygodności przyjętymi na świecie, w oparciu o Evidence-Based Health Care... [ czytaj więcej ]

500

RAPORTÓW HTA

70

KLIENTÓW Z CAŁEGO SWIATA

15

LAT DOŚWIADCZENIA

Oferta

HTA Consulting to firma ekspercka, z wieloletnim doświadczeniem na rynku oceny technologii medycznych. Jesteśmy godnym zaufania partnerem dla firm związanych z ochroną zdrowia na całym świecie, oczekującym wysokiej jakości analiz oraz doradztwa strategicznego połączonych z racjonalną oceną możliwości oferowanego produktu. Unikalny zespół ekspertów z różnych dziedzin łączy w sobie naukowe podejście z duchem biznesu.

WIĘCEJ O OFERCIE

Nasi Partnerzy

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

ul. Starowiślna 17/3
31-038 Kraków, POLAND

tel. (+48) 12 421 88 32
kom. (+48) 508 180 859

NIP 675-12-67-600